Jana Šífová

SDÍLET

lektorka

Všechny mé zkušenosti a nápady nyní vkládám do projektu Království Duše, který je mou srdcovou záležitostí. Budu dělat maximum proto, aby se ke každé dušičce dostalo poselství o tomto místu, ve kterém každý najde sám sebe a doslova rozkvete.

Ráda objevuji nové možnosti a neustále se vzdělávám. Ke své předchozí několikaleté praxi v marketingu jsem také postupně absolvovala mnoho kurzů zaměřujících se na online marketing, protože v této sféře vidím budoucnost propagace.

Vystudovala jsem na Univerzitě J. E. Purkyně obor pedagogika volného času. Zde se mi otevřely i další možnosti krom výchovy a vzdělávání dětí, jimž jsem se v té době doposud věnovala. Velmi mě zaujala andragogika, díky které jsem se pak více zaměřila na smysluplné využívání volného času u dospělých, protože jsem cítila, že tato oblast je v naší společnosti dost opomíjena. Jsem kreativní, ráda tvořím a vymýšlím pro ostatní zajímavý a zábavný program ve spojení s přírodou a pohybem.

Vedle pedagogiky a marketingu jsem také našla zalíbení a kreativní vyžití ve vizážistce, bodypaintingu a ilustrativní kresbě. Všechny tyto aktivity dohromady mne naplňují a obohacují mé duševní zdraví. Cítím, že mým posláním je pomáhat najít tu správnou cestu i ostatním.

Osvědčení

Zpět na Královský tým Přejít na služby