Markéta Stoulilová

SDÍLET

event manažerka, kreslířka a malířka

Jsem žena s velkým srdcem, která ráda podporuje ostatní, aby byli sami sebou a dělali to, co je baví. Proto jsem velmi ráda, že jsem mohla být u zrodu tak krásného projektu, jakým Království Duše je a stát se jeho součástí.

Ráda vítám životní výzvy a nové zkušenosti, proto se účastním nejrůznějších seminářů a kurzů zaměřených na kreativitu a osobní rozvoj. Kreativita mě ostatně provází celým mým životem. Vystudovala jsem malbu na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze a Výtvarnou výchovu se specializací na ZUŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Studentská léta vystřídala praxe na různých pozicích v administrativě, public relations, marketingu, zákaznickém servisu. Během mateřské dovolené, jsem se věnovala zařizování interiérů, malování a sochání. Vždy jsem ráda kombinovala "kancelářskou" a kreativní práci.

V Království Duše mám v péči organizaci akcí, administrativu a komunikaci s klienty/tkami. Zároveň mohu využít svůj tvořivý potenciál a talent pro kreslení a malování v podobě Originálních automatických kreseb se vzkazem, Motivačních karet a dalších projektů.

Během svého života jsem si uvědomila, jak je důležité věnovat se sami sobě a vnímat krásu světa kolem sebe. Hledat svoji jedinečnost, užívat si přítomnost, tvořit a rozdávat radost kolem sebe. Celý život jsem vnímala svou intuici jako silnou hodnotu, na kterou se mohu spolehnout. Zároveň s empatií, vysokou senzitivitou a vizuální představivostí je zdrojem, z kterého čerpám při tvorbě intuitivních energetických kreseb či obrazů. To mi umožňuje komunikovat s lidmi skrze obrázky, když slova nestačí nebo potřebují podpořit.

Těším se na setkání s Vámi

Osvědčení

Zpět na Královský tým Přejít na služby