Renáta Bendlová

SDÍLET

výživová poradkyně Metabolic Balance®, Access Energetický Facelift®, Access Bars®, Indická antistresová masáž hlavy

Jakmile mi přišel do cesty koncept z Německa Metabolic Balance®, můj život se posunul o level výše. Vnímám, že strava, pohyb a mysl jsou vzájemně propojeny. Poté jsem se seznámila s terapií Access Bars a začala se věnovat síle myšlenek a práci s podvědomím.

Vystudovala jsem střední školu s maturitou a cesta mě zavedla pracovat do hotelu jako recepční. Tato práce mě dlouho naplňovala, poznávání lidí z celého světa, jejich kulturu a zvyky.

Nicméně časem, když se nám narodily dvě úžasné zdravé holky, jsem se začala více zajímat o to, jak se stravovat. Navštívila jsem spousty přednášek a kurzů na různé výživové směry. Samozřejmě i pohyb byl a je mou nedílnou součástí života.
Jednoho dne mi přišel do cesty koncept z Německa Metabolic Balance®. Ten mě naprosto „posadil na zadek“. A tak jsem složila zkoušky na poradce a najednou se můj život posunul o level výše. Vnímám, že strava, pohyb a mysl jsou vzájemně propojeny.

Jak se stravujeme, ovlivňuje i naši mysl, před léty jsem prošla Silvovou metodou, kde jsem objevila sílu myšlenky a práci s podvědomím, i toto mě nasměrovalo cestou, kterou chci jít a předávat dále. Přišel mi do cesty Access Bars, zklidnění mysli, uvolnění stresu, únavy a napětí, především odbourání starých návyků a vzorců, o relaxaci nemluvě. Čím více mám zkušeností, tak i nemoci jako nachlazení se dají potlačit.

Jelikož, jak jsem zmínila pohyb…chci se posouvat dále a pilates vnímám jako další výzvu.

Těším se, až vás provedu s láskou k vašemu vysněnému cíli.

Osvědčení

Zpět na Královský tým Přejít na služby