PROGRAM ONLINE VÝZVA

Hubnutí s nadšením

60denní online výzva

Patříte mezi ty, kdo si každoročně dávají předsevzetí zhubnout a žít zdravě? I když tomu dáváte všechno, vracíte se pořád znovu a znovu zpátky na startovní čáru? Pak jste tu správně. Tentokrát se vám to doopravdy podaří.

Proč to tentokrát bude jinak?

60denní výzva není o žádných drastických dietách a profesionálních sportovních výkonech. Ukážeme vám, jak správně nastavit jídelníček, dodáme vám jednoduché recepty, které budou chutné nejen pro vás, ale i pro celou vaši rodinu. Naučíme vás účinné fígle, které zaručeně rozpohybují váš metabolismus. Během dvou měsíců se vyčistí vaše tělo a získáte citlivost na potraviny, které jsou pro vás vhodné. Dostaneme vaše tělo do rovnováhy jak po fyzické, tak po psychické stránce. Naučíme vás, jak příjemně rozpohybovat tělo, jak pracovat s emocemi, jak odbourat stres a hlavně jak se mít ráda. Nebudete v tom samy. Ve výzvě vás citlivě povedeme tak, abyste neměly s ničím starosti. Půjde to s radostí, s úsměvem a bude vás to bavit.

Jídelníček
podle nejnovějších výzkumů
Přirozený pohyb, který zvládne každý
pravidelné on-line setkávání
Průběžná osobní podpora lektora

Co vás ve výzvě čeká?

Naším společným cílem bude v rámci dvou měsíců zhubnout, rozpohybovat tělo a stagnující energii v něm, zbavit se negativních emocí a především dosáhnout toho, po čem toužíme.

Jídelníček

na každý týden vč. chutných a jednoduchých receptů
(snídaně, obědy, večeře)

Nákupní seznam

na každý týden

8x videorecept

nebo společné online vaření

8x vedené cvičení

(videozáznamy budete mít k dispozici po celou dobu výzvy)

8x dechové cvičení

na rozproudění životní a sexuální energie

8x online taneční lekce

se závěrečnou meditací

Každé ráno motivační heslo

pro nakopnutí

Kartička

pro týdenní zaznamenávání hodnot vážení a měření

Uzavřená soukromá FB skupina

kde se budeme vzájemně podporovat

SÍLA SKUPINOVÉHO HUBNUTÍ

  • nejste na hubnutí samy, najdete pochopení mezi ostatními hubnoucími, kteří řeší stejné téma a navzájem se podporujete
  • vzájemně se inspirujete a předáváte si své zkušenosti
  • hubnutí pro vás nebude zdrcující, ve skupině vše bereme s nadhledem, humorem a radostí
  • každý týden se vážíte a měříte, což vás motivuje ve snaze zhubnout, vaše výsledky i výsledky ostatních vás posilují a motivují
  • ve skupině vznikají nová přátelství, můžete si najít třeba parťačku pro společné cvičení
  • ve skupinové výzvě se naučíte nejen správným nutričním a pohybovým dovednostem, ale budete se věnovat i své psychice, emocím a změnám návyků, abyste si svou vysněnou váhu udržely

REFERENCE

“ Zúčastnila jsem se v Království Duše 60denní online výzvy přes vánoční svátky a podařilo se mi i v tomto náročném období bez jakéhokoliv stresu zhubnout 6,5 kg. “

Alena Žabová
Key Account Manager

“ Podařilo se mi zhubnout 11 kg za necelé 3 měsíce. Většinou víme, co bychom měli udělat, aby náš život byl šťastný a radostný, ale nevíme, jak toho dosáhnout. A v tom mi neskutečně pomohla Jana Štantejská z Království Duše. ”

Jolana Voldánová
rozhlasová a televizní moderátorka

“ Způsob stravování podle Metabolic Balance s Janou mě nastartoval k pozitivním změnám a ke skutečnému posunu v životním stylu. ”

Janka Chudlíková
lektorka, mentální koučka, influencerka

“ Zhubla jsem příjemně a s radostí 10 kg za pouhé 2 měsíce a to jen díky metodě Metabolic Balance pod vedením výživové poradkyně Jany Štantejské z Království Duše. ”

Oksana Kazantseva
profesionální hospodyně

“ K Metabolic Balance mě přivedla má úžasná poradkyně Jana Štantejská, která je, jak jsem měla možnost poznat ve svém oboru, opravdový profík. ”

Renáta Bendlová
recepční

KDO SE VÁM BUDE VĚNOVAT

Jana
Štantejská
zakladatelka Království Duše a inovativního projektu Moje Vagína

Výživová poradkyně a nutriční specialistka Jana Štantejská, vede tento program velmi citlivě a empaticky tak, aby se žena cítila příjemně, komfortně a byla sama se sebou spokojená. V pohybových lekcích vás provede různými aktivitami od posilování přes protahování až po tančení. Jana se věnuje rozvoji ženství a probouzení ženské energie, což se prolíná do celé výzvy.

Naučím vás, jak rozohnit vaše unavené tělo, aby bylo radostné a zažilo příval vzrušující energie. Ukážu vám, jak se spojit sama se sebou.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
K LEPŠÍM ZÍTŘKŮM

Zapojte se do 60denní on-line výzvy "Hubnutí s nadšením".

26.03.2021 - 24.05.2021
4 990 Kč

Cena zahrnuje jídelníček na každý den vč. nákupního seznamu a receptů, vedené pohybové lekce, online taneční lekce se závěrečnou meditací, dechová cvičení, videorecepty, ranní motivace, uzavřená soukromá FB skupina pro vzájemnou podporu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se na něco zeptat?

Dočasně zavřeno