Afro Dance Therapy pro páry

Africký dynamický tanec probouzející radost a vášeň

Cítíte se ztraceni? Zažíváte manželskou či partnerskou krizi? Umíte spolu správně komunikovat?  Cítíte nudu ve svém vztahu? Chcete svůj vztah okořenit? Víte jak funguje vědomá sexualita? Celodenní workshop Afro Dance Therapy určený pro páry váš vztah posílí, naplní ho láskou, porozuměním, radostí a vášní. 

SDÍLET

Tanec, bubnování, dýchání, relaxace

Západoafrický tanec plný světla, ohně a pozemní energie zahřívá naše těla a v jednom rytmu nás spojuje s našimi já, odstraňuje veškerý stres a napětí.

Přijďte si užít energický a živočišný tanec, kde dochází k porozumění, propojení ženské a mužské energie. Africký tanec je totiž velmi silový, ale zároveň jemný. Otvírají se zde role muže a ženy v harmonii. Tancem oba vypustíte ven všechny své emoce, vyjádříte svou individualitu a zároveň prožijete společnou synchronizaci. Papis Nyass, lektor, jež vede tuto rytmickou terapii to připodobňuje "domu" - základna je muž (stojí pevně na zemi - ukotvení, uzemnění, stabilita, potenciál, síla) a žena je střecha (létá v oblacích, uzavírá prázdný prostor - zázemí, bezpečí, inspirace, jemnost) a společně tím, jak se doplňují, tvoří harmonický domov. Afro Dance Therapy vám pomůže otevřít nevyřešená témata, pomůže vám k vzájemnému porozumění a komunikaci příjemným způsobem plným zážitků. 

Gambie, odkud lektor tance pochází, je zemí šťastných lidí s velkým úsměvem a otevřeným srdcem. Rodina a komunita je na 1. místě. Afro dance tento přístup nabízí, a proto je v Evropě tak populární. Přináší radost a velký úsměv na tvářích.

Pomocí jednoduchých choreografií, opakováním zdravých pohybů při tanci formujeme příjemným způsobem svá těla. Africký tanec doprovází hra na africké bubny. Pohyb v rytmu bubnů napomáhá správnému dýchání a léčí vnitřní orgány. Naučíte se hrát na tradiční africké bubny dovezené z Gambie jako jsou jembe, basové bubny dun dun, sang ban, ken ken a další perkusivní nástroje. Lekce zahrnují také relaxaci v nádherné hudbě cory. 

Afro Dance Therapy pro páry je určen pro jakoukoliv věkovou skupinu.

Už vnímáte společný pohyb
v rytmu afrických bubnů?

Objednejte se na celodenní workshop Afro Dance Therapy pro páry prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme zpět.

Afro Dance Therapy pro páry SO 10.04.2021
Workshop probíhá vždy každou první sobotu v měsíci od 10:00 do 18:00 hod. Cena je určena za jeden pár (2 osoby) a obsahuje zapůjčení bubnů, drobné pohoštění, čaj a kávu. Oběd a svačina není v ceně, to si každý zajišťuje sám.
3 800 Kč