Originální automatická kresba

Nechte se podpořit na vaší
cestě životem jedinečným
a originálním vzkazem

Originální vzkaz pro každého z vás

Jedinečný vzkaz je spojením automatické kresby založené na naladění se na klienta a jeho vibrace a zaznamenáním konkrétního vzkazu, který se k němu má v daný okamžik dostat.

 

SDÍLET

MOTIVAČNÍ POSELSTVÍ
NA VAŠÍ CESTĚ

Obrázek se vzkazem je tvořený pro konkrétní osobu v souladu s její energií, zrcadlí její osobnost a napomáhá osobnímu rozvoji. Vzniká během meditace v hladině alfa a má silné harmonizační a energetické účinky.

Automatickou kresbu se vzkazem obdržíte ve formátu  11x7cm, tak, abyste ji mohli nosit stále s sebou. Bude pro vás podporou a motivačním poselstvím pro další kroky na vaší cestě za poznáním sebe sama.

Jste připraveni učinit další kroky na vaší
cestě za poznáním sebe sama?

Pro vytvoření kresby s osobním vzkazem, prosím, vyplňte
v objednávkovém formuláři jméno a příjmení, datum narození
a připojte prosím krátkou zprávu.

Kresba na křídovém papíře
dárkové balení, velikost: 11x7cm
750 Kč

Poskytnuté informace nejsou psychoterapeutického, terapeutického nebo lékařského charakteru a nenahrazují ani z části lékařskou či jinou odbornou péči. Odesílatel/poskytovatel služby není seznámen a ani nemá možnost se seznámit se zdravotním, nebo psychickým stavem klienta a není jeho cílem ani v jeho možnostech fyzický, psychický, nebo osobní stav prostřednictvím zaslaných informací ovlivnit. Veškerá sdělení a poselství podléhají ochraně osobních údajů a jsou poskytnuta na výslovnou žádost adresáta/klienta.