Afro Dance Therapy pro páry

Rytmy západní afriky plné slunce, ohně i země jsou skvělým způsobem relaxace, posilováním a odbouráváním stresu z každodenního koloběhu. Afro Dance Therapy je určen pro páry jakékoliv věkové kategorie. Okoření váš vztah a probudí ve vás vášeň a radost. 

13.03.2021 - 13.03.2021
10:00 – 18:00
0/10
Místo: Hlavní 155, 252 45 Zvole
Maximální počet osob: 10
Lektor: Papis Nyass

Afro Dance Therapy pro páry 13.3.2021:

Cena je určena za jeden pár (2 osoby) a obsahuje zapůjčení bubnů, drobné pohoštění, čaj a kávu. Oběd a svačina není v ceně.

3 800 Kč
Registrujte se
SDÍLET
  • Cítíte se ztraceni?

  • Zažíváte manželskou či partnerskou krizi?

  • Umíte spolu správně komunikovat? 

  • Cítíte nudu ve svém vztahu?

  • Chcete svůj vztah okořenit?

  • Víte jak funguje vědomá sexualita?

Celodenní workshop Afro Dance Therapy určený pro páry váš vztah posílí, naplní ho láskou, porozuměním, radostí a vášní. Západoafrický tanec plný světla, ohně a pozemní energie zahřívá naše těla a v jednom rytmu nás spojuje s našimi já, odstraňuje veškerý stres a napětí.

TANEC, BUBNOVÁNÍ, DÝCHÁNÍ, RELAXACE

Přijďte si užít energický a živočišný tanec, kde dochází k porozumění, propojení ženské a mužské energie. Africký tanec je totiž velmi silový, ale zároveň jemný. Otvírají se zde role muže a ženy v harmonii. Tancem oba vypustíte ven všechny své emoce, vyjádříte svou individualitu a zároveň prožijete společnou synchronizaci. Papis Nyass, lektor, jež vede tuto rytmickou terapii to připodobňuje "domu" - základna je muž (stojí pevně na zemi - ukotvení, uzemnění, stabilita, potenciál, síla) a žena je střecha (létá v oblacích, uzavírá prázdný prostor - zázemí, bezpečí, inspirace, jemnost) a společně tím, jak se doplňují, tvoří harmonický domov. Afro Dance Therapy vám pomůže otevřít nevyřešená témata, pomůže vám k vzájemnému porozumění a komunikaci příjemným způsobem plným zážitků. 

Gambie, odkud lektor tance pochází, je zemí šťastných lidí s velkým úsměvem a otevřeným srdcem. Rodina a komunita je na 1. místě. Afro dance tento přístup nabízí, a proto je v Evropě tak populární. Přináší radost a velký úsměv na tvářích.

Pomocí jednoduchých choreografií, opakováním zdravých pohybů při tanci formujeme příjemným způsobem svá těla. Africký tanec doprovází hra na africké bubny. Pohyb v rytmu bubnů napomáhá správnému dýchání a léčí vnitřní orgány. Naučíte se hrát na tradiční africké bubny dovezené z Gambie jako jsou jembe, basové bubny dun dun, sang ban, ken ken a další perkusivní nástroje. Lekce zahrnují také relaxaci v nádherné hudbě cory. 

Afro Dance Therapy pro páry je určen pro jakoukoliv věkovou skupinu.

Registrujte se zde

Chcete se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář.
Přihláška je závazná. Po vyplnění formuláře Vám zašleme
zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Přidat produkt