Dámský dýchánek - Malování tečkované mandaly

Zastavte se na chvilku a přijďte na dámský dýchánek do Království Duše, odreagovat se a vytvořit si vlastní mandalu.

30.01.2020
18:00 – 21:00
8/8
Místo: Hlavní 155, 252 45 Zvole
Maximální počet osob: 8
Lektor: Jana Šífová
Téma: Malování tečkované mandaly

Cena:

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál na tvoření.

1 500 Kč
Přihlaste se jako náhradník
SDÍLET

Mandaly jsou skvělou pomůckou pro relaxování a zároveň nástrojem sebepoznání. Při tvorbě mandaly se dostanete díky barvám a tvarům do kontaktu s vašimi pocity a můžete odhalit informace, které jsou zasunuté kdesi uvnitř vašeho vědomí. Barvy jsou fantastickým lékem na duši a ve spojení s mandalou Vám dodají sílu. Svou tečkovanou mandalu si vyrobíte pomocí akrylových barev na malířské plátno a odnesete si ji pak domů, aby Vás na Vaší cestě dále podporovala.

Na setkání může přijít každá žena bez omezení věku, která má touhu v sobě probudit svou tvořivost a rozvinout svou kreativitu, posílit svou sebedůvěru a uvolnit se v příjemném prostředí, plném vzájemné podpory, důvěry a ženské energie.

Žena je odjakživa tvořivá bytost, bohužel kvůli dnešní uspěchané době s velkými nároky jede spousta žen v mužském procesu a pak zjišťuje, že vlastně strádá, ale neví proč. Pomůžeme vám prozkoumat svou kreativitu, díky níž se otevřete novým a pozitivním změnám ve svém životě.

Přijďte v sobě probudit tvůrčí bohyni, zhmotnit své myšlenky, nápady, nalézat nová řešení a předávat nebo naopak získávat nové informace.

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál na tvoření. Můžete se také těšit na dobrou kávu / čaj a drobné občerstvení.

S sebou nepotřebujete nic jiného než dobrou náladu.

Těšíme se na Vás!

Registrujte se zde

Chcete se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář.
Přihláška je závazná. Po vyplnění formuláře Vám zašleme
zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Přidat produkt