Dámský dýchánek - Vonné sáčky

Zastavte se na chvilku a přijďte na dámský dýchánek do Království Duše, odreagovat se a vytvořit si něco krásného.

24.09.2020
18:00 – 21:00
0/8
Místo: Hlavní 155, 252 45 Zvole
Maximální počet osob: 8
Lektor: Jana Šífová
Téma: Vonné sáčky

Cena:

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál na tvoření.

1 500 Kč
Registrujte se
SDÍLET

Na setkání může přijít každá žena bez omezení věku, která má touhu v sobě probudit svou tvořivost a rozvinout svou kreativitu, posílit svou sebedůvěru a uvolnit se v příjemném prostředí, plném vzájemné podpory, důvěry a ženské energie.

Venku pomalu přichází podzim, a tak jako některá zvěř se začíná zazimovat, tak i my trávíme méně času venku a zabydlujeme se více ve svém příbytku. Na dámském dýchánku si proto v září vytvoříme vonné sáčky, které nám provoní a zkrášlí byt, abychom se cítily doma příjemně a útulně. Každá si podle své nálady vybere látku, ze které si vlastnoručně sáček ušije, namíchá si vlastní vonnou směs ze sušených květů, bylinek, listů, koření, kůry z ovoce a dalších aromatických přísad, sáček ozdobí dle vlastní fantazie a uváže stuhou, jež s ní nejvíce harmonizuje.

Žena je odjakživa tvořivá bytost, bohužel kvůli dnešní uspěchané době s velkými nároky jede spousta žen v mužském procesu a pak zjišťuje, že vlastně strádá, ale neví proč. Pomůžeme vám prozkoumat svou kreativitu, díky níž se otevřete novým a pozitivním změnám ve svém životě.

Přijďte v sobě probudit tvůrčí bohyni, zhmotnit své myšlenky, nápady, nalézat nová řešení a předávat nebo naopak získávat nové informace.

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál na tvoření. Můžete se také těšit na dobrou kávu / čaj a drobné občerstvení.

S sebou nepotřebujete nic jiného než dobrou náladu.

Těšíme se na Vás!

Registrujte se zde

Chcete se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář.
Přihláška je závazná. Po vyplnění formuláře Vám zašleme
zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Přidat produkt