Roztanči svou duši 14

Intuitivní tanec online zdarma, pro podporu v této nelehké době. Užívejte radosti z domácího prostředí. Každé pondělí si pořádně zařádíme a rozproudíme stagnující energii v těle!

29.06.2020
18:00 – 19:00
6/20
Místo: Online
Maximální počet osob: 20
Lektor: Jana Štantejská
Téma: Roztanči svou duši

Roztanči svou duši:

Akce je zdarma, po registraci obdržíte odkaz, prostřednictvím kterého se propojíme online.

0 Kč
Registrujte se
SDÍLET


Milé dámy, holčičky,

připravili jsme pro vás každé pondělí od 18 hodin intuitivní tanec s názvem Roztanči svou duši. Hodina tance bude probíhat online z našich domovů prostřednictvím videohovoru, ke kterému se všechny přihlásíme ve sjednanou dobu. Touto aktivitou chceme podpořit hlavně maminky s dětmi, ale i všechny ostatní, kteří nyní tráví čas jen doma. Každý týden převezme štafetu vždy jedna rodina a připraví si písničky k tanci na další týden, případně si děti mohou připravit nějakou choreografii pro ostatní. Je to svobodné…důležité je, aby jsme se vzájemně podpořili, sdíleli a propojili ve spolupráci!!!! O to teď primárně jde!!!

Tuto akci jsme spustili 30.3.2020 a pokračujeme každé další pondělí. Srdečně vás zveme nyní v podnělí 29.6.2020 na intuitivní tanec nás žen a vašich holčiček i chlapečků (pokud budou chtít), aby jsme si společně zařádili, zatančili a nenudili se. Je to podpora pro nás velké, tak i pro ty naše ratolesti. 

Pokud se přidáte budeme rádi, je to dobrovolná aktivita, aby jsme si užili radosti z domácího prostředí!

Stačí se níže prostřednictvím formuláře registrovat na událost a my vám zašleme odkaz, na kterém se v pondělí všichni propojíme. Přihlašování je už od 17,30h a od 18hod začne intuitivní tanec do 19hod, aby jsme si pořádně zařádili a rozproudili stagnující energii v těle!!!

Mějte se báječně a vytěžte z této doby maximum pro sebe!!! 

Přejeme vám v této mimořádné situaci lásku a ať se vzájemně podpoříme!

Fotogalerie

Registrujte se zde

Chcete se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář.
Přihláška je závazná. Po vyplnění formuláře Vám zašleme
zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Přidat produkt
Královská cesta Loona Dance
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 8.10.2020