Výtvarný workshop s Denisou

... pro ty dospělé, kteří se chtějí navzdory fyzikálním zákonům  aspoň občas  vzdálit  z reality a odpočinout si ve světě barev, čar a snů. 

22.05.2021
10:00 – 18:00
Místo: Hlavní 155, 252 45 Zvole
Lektor: Mgr.A Denisa Prošková

Výtvarný workshop s Denisou:

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky, materiál a občerstvení (svačina, oběd, káva, čaj).

2 490 Kč
Registrujte se
SDÍLET

 

Milí nadšenci,

jmenuji se Denisa a když mi byly tři roky, vrazila mi maminka do ruky tužku… a od té doby jsem ji vlastně už nikdy nepustila. I když jsem později vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou, prozradím vám tajemství. Neexistuje žádný papír ani žádné razítko na to, aby se vaše tvorba dotkla srdce a duše druhých!

Škola vás naučí řemeslu, nemusíte objevovat objevené. Umožní vám od rána do večera soustředěně kreslit a malovat, zkoušet, experimentovat a nehledět na obchodní stránku věci – což se vám pak už nikdy v životě nepovede. 

Ale na upřímnost a opravdovost v tvorbě vzdělání vliv nemá. Kreslit a malovat může každý! Nejde o žádnou tajemnou schopnost vyvolených. Ale ne každý umí tuhle činnost milovat tak, že si nemůže pomoct a pořád se k ní vrací.

Co tedy ode mě můžete a nemůžete čekat?

 

Nehledejte u mě nabídku „dokonalý realistický portrét jako akademický malíř za 24 hodin“, jsem příznivkyní dlouhodobějších cest. Bývají trvalejší a jdou víc do hloubky.

Mohu poradit s „řemeslem“.

Mohu vás zbavit strachu z některých materiálů. Ukázat nějaké fígle a triky s barvami, abyste je nemuseli klopotně objevovat sami. Ale originalitu, fantazii, barevné cítění a hlavně radost si nese s sebou každý z vás a já vás budu jen provázet.

Mohu podpořit ty, kteří chtějí zkusit přejít na břeh profesionálů. Ale i ty, kteří nadále chtějí utíkat do barevného světa, aby si odpočinuli od nároků a tlaků svých profesí.

Malování a kreslení má jednu úžasnou vlastnost. Nehraje roli věk, postavení, majetkové poměry. Náklady na tvorbu mohou být astronomické, ale také korunové – i k profesionálnímu kreslení stačí potřeby z nedalekého papírnictví z poza rohu.

 

Těším se na vás a na to že se sejde společenství lidí, kteří jsou stejně praštění zájmem o kreslení a malování.

Budeme společně tvořit a na přání mohu povídat i mlčet – protože soustředění potřebuje jak slovo, tak ticho.

Motto: 

 

„Umění je jako slunce, které se taky nikomu nevtírá. Když zatáhnete záclony a zavřete okenice, tak vám slunce do bytu neleze, jenomže je to vaše chyba, pane, že chcete žít potmě.“ (Jan Werich)

 

Těší se na vás Mgr. A Denisa Prošková 

 

Registrujte se zde

Chcete se přihlásit? Vyplňte kontaktní formulář.
Přihláška je závazná. Po vyplnění formuláře Vám zašleme
zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Přidat produkt
Dočasně zavřeno