Mužská silueta Obsidián

1 950 Kč
SDÍLET

Léčivý minerál

Obsidián v nás odhalí vzdory a neúspěchy, abychom si je mohli uvědomit a překonat je. Je to ideální kámen do začátků terapeutické práce na sobě, abychom mohli růst. Vytahuje na světlo i karmická zranění a zátěž předávanou z generace na generaci. Poskytne nám mocnou ochranu, jako jakýsi štít, stejně jako schopnost zjistit, co je pro nás dobré. Je to válečník, který nás vychová pro příští etapy spirituální cesty, jestliže s ním budeme zacházet s opatrností a úctou.

Objednat

PODROBNÝ POPIS

Ženská a mužská tělíčka, siluety, symbol ženského a mužského principu, který máme uvnitř sebe každý, jak muž, tak i žena. Pravá strana těla je náš mužský princip v nás a levá strana těla je náš ženský princip v nás. Proto, když se nám něco děje na fyzické úrovni těla na pravé či levé straně, tak bych měl/a zbystřit a položit si otázku: Co potřebuje můj vnitřní muž? Co potřebuje má vnitřní žena? 

Naše tělo je velmi moudré, poslouchejme jej, vnímejme.....

Na podporu mužského principu v nás, jsme si pro vás připravili mužská tělíčka, siluety ze vzácných, léčivých krystalů, které mají opět hlubší význam. 

Určitě než si vyberu siluetu z krystalu bych se měl/a zeptat sama sebe:

  • Jak přijímám a jak miluji svého vnitřního muže?

  • Jaký mám vztah ke svému otci?

  • Jaký mám vztah se svým partnerem, partnerkou?

  • Jaký mám vztah k penězům a hojnosti?

  • Jsem sebevědomý/sebevědomá, důvěřuji si?

Silueta znázorňuje i symbol fyzického těla se kterým se mohu spojovat. I tam jsou témata, když se tělo ochraňuje, tak drží nějakou emocionální náložku nebo potřebuje být na nějaký čas chráněno, aby zvládlo náročnější zkoušku života. Proto se můžete podívat na významy krystalů a dle témat, které řešíte si můžete vybrat takovou podporu, která vás bude provázet a podporovat v procesu.

Ženskou i mužskou siluetu si můžete vystavit doma na noční stolek nebo na pracovní stůl nebo na místo, aby jste se s ní stále spojoval/a a aby vás silueta podporovala. Můžete si jí dát i pod polštář nebo do rukou, léčivý kámen vám stáhne negativní energie z vás a podpoří vás v tématu, které potřebujete pochopit. Ženskou i mužskou siluetu můžete také věnovat své partnerce či partnerovi jako originální dárek.

Krystal si můžete očistit tak, že ho omyjete pod tekoucí vlažnou vodou nebo jej očistíte nad svíčkou či vykuřovadlem a necháte dobít na přímém slunci nebo při úplňku.

Pracujeme s ženskými i mužskými archetypy, ženským i mužským principem, dvě části v nás, které tvoří dohromady harmonický celek. Dokonalou rovnováhu, aby jsme byli zdraví, radovali se ze života a žili život bez kompromisů!!! 

 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.