Služby

Najděte svou cestu labyrintem

Království Duše je pomocí na cestě vaším labyrintem. Na čem mám nejdřív pracovat? Jak se dostat sám k sobě? Jak dojít do středu svého nitra? Společně zodpovíme všechny vaše otázky a dobereme se cíle. Je však potřeba vydat se na cestu s důvěrou a otevřeným srdcem.

Cesta labyrintem

Každý si najde tu správnou cestu labyrintem života. Každý tu svou. Každý jinou. Je potřeba vydat se na cestu s důvěrou a otevřeným srdcem.

Pomoc na cestě

Království Duše je pomocí na cestě vaším labyrintem. Na čem mám dříve pracovat? Jak se dostat sám k sobě? Jak dojít do středu svého nitra? 

Výživa

Cítíte se ve své kůži? Dostává vaše tělo, co potřebuje? Je spokojené, zdravé, jak vypadá? Tělo jakožto obal naší duše nás reprezentuje.

Pohyb

Pohyb léčí, nejen tělo, ale i duši. Jen díky pohybu se denně dostáváme kupředu. Pohyb neznamená jen těžkou fyzickou zátěž. Je to procházka přírodou, protažení unaveného těla, tanec a radost z něj. 

Semináře

Informace jsou všude kolem nás. Informace nás obohacují, motivují a vzdělávají. Nejlépe slouží, pokud je možné je prožít, spojit s určitým zážitkem či lidmi.

Relaxace

Měli bychom umět odpočívat, hýčkat se a dopřát tělu i mysli čas na uvolnění. Oddejte se vlídným dotekům nebo objevte kouzlo meditace.

Kdo jsem? Jsem originál

Máte pochybnosti? Jste zmatení? Zastavte se, rozhlédněte kolem a najděte průvodce, který vám pomůže rozmotat klubíčko nejasností a uvědomit si, kdo jste, kam směřujete a s jakým cílem. 

Já a ostatní

Vím, kdo jsem. Jsem tím stejným o samotě jako ve společnosti či vztahu? Jak mě vidí ti druzí? V Království Duše najdete odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších.

Cíl cesty

Mám se rád. Jsem šťastná. Jsem zdravý. Dosáhla jsem cíle své cesty. 

Výživa - Metabolic Balance®

Cítíte se ve své kůži?

Dostává vaše tělo, co potřebuje?

Je spokojené, zdravé, jak vypadá?

Tělo jakožto obal naší duše nás reprezentuje. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, jak s námi mohou být spokojeni ostatní?

 

Zapomeňte na dietu. Metabolic Balance® je koncept pestrého stravování na míru, jehož základem je analýza vaší krve, zdravotního stavu a vašich návyků.

To mě zajímá

Relaxace

Měli bychom umět odpočívat, hýčkat se a dopřát tělu i mysli čas na uvolnění. Oddejte se vlídným dotekům nebo objevte kouzlo meditace. Díky odpočinku získáte potřebný příliv energie na Vaší cestě.

 • Terapie Access Bars
 • Access Energetický Facelift
 • Terapie odblokování hněvu
 • Magnetická přitažlivost a sexuální energie
 • Očistné rituály
To mě zajímá

Poznání

Máte pochybnosti? Jste zmatení? Zastavte se, rozhlédněte kolem a najděte průvodce, který vám pomůže rozmotat klubíčko nejasností a uvědomit si, kdo jste, kam směřujete a s jakým cílem. Objevte cestu za poznáním sebe sama a najděte svou vnitřní rovnováhu.

 • Vlastní identita
 • Muzikoterapie 
 • Afro theraphy 
 • Numerologie
 • Andělské vzkazy od Anděla Sávy
To mě zajímá

Pohyb

Pohyb léčí nejen tělo, ale i duši. Jen díky pohybu se denně dostáváme kupředu. Pohyb neznamená jen těžkou fyzickou zátěž. Je to i procházka přírodou, protažení unaveného těla, tanec a radost z něj. Rozpohybujte se, cesta labyrintem bude hned snazší.

 • Loona Dance - roztanči své lůno
 • Afro Dance Therapy pro páry
 • Africké bubnování
To mě zajímá

Inspirace - semináře

Informace jsou všude kolem nás. Informace nás obohacují, motivují a vzdělávají. Nejlépe slouží, pokud je možné je prožít či spojit s určitým zážitkem či lidmi. Důležitý je druh informací, které čerpáme. Společně se inspirujme.

 • Vzdělávací semináře
 • Partnerské semináře
 • Firemní teambuilding
To mě zajímá

JAK VYBRAT
TU SPRÁVNOU CESTU?

Respektujeme osobnost každého z nás, proto Vám připravíme program na míru. Proto nejprve všem doporučujeme konzultaci. Při ní dokážeme zjistit, nejen co byste chtěli, ale hlavně co potřebujete.

Domluvte si svou první osobní konzultaci Království Duše

Sestavíme Vám individuální kombinaci našich služeb tak, abychom společně dosáhli Vašeho cíle a spokojenosti.