Reference

Přečtěte si slova těch, kteří v Království Duše svou cestu již našli

"Většinou víme, co bychom měli udělat, aby náš život byl šťastný a radostný, ale nevíme, jak toho dosáhnout."

Jolana Voldánová
rozhlasová a televizní moderátorka
Detail reference

Královská cesta Loona Dance posílila moji víru v to, že když spolu ženy nesoupeří, ale podporují se, dokážou velké věci. 

Monika Valentová
Publicistka a moderátorka
Detail reference

"Způsob stravování podle Metabolic Balance® s Janou mě nastartoval k pozitivním změnám a ke skutečnému posunu v životním stylu."

Janka Chudlíková
lektorka, mentální koučka, influencerka
Detail reference

“Janku jsem poznala v práci, jako výtečnou a obratnou obchodnici, zároveň však jako okouzlující ženu, z které čiší klid a vyrovnanost."

Beata Baníková
Podnikatelka
Detail reference

Roční seminář s názvem "Královská cesta Loona Dance" bych přála zažít každé ženě.  

Barbora Votavová
Finanční specialistka
Detail reference

Objevuji krásy i stíny ženské duše skrz tanec. Doporučuji Loona Dance s Janičkou z celého srdce. V jejím Království Duše se budete cítit jako KRÁLOVNY!      

Jana Holčáková
Marketingová specialistka
Detail reference

"Zúčastnila jsem se v Království Duše 60denní online výzvy přes vánoční svátky (20.11.2020 - 18.1.2021) a podařilo se mi v tomto období jednoduše zhubnout 6,5 kg."

Ing. Alena Žabová
Key Account Manager
Detail reference

"Zhubla jsem s lehkostí a radostí 10 kg za pouhé 2 měsíce a to jen díky metodě Metabolic Balance pod vedením výživové poradkyně Jany Štantejské z Království Duše."

Mgr. Oksana Kazantseva
profesionální hospodyně
Detail reference

“K Metabolic Balance® mě přivedla má úžasná poradkyně Jana Štantejská, která je, jak jsem měla možnost poznat ve svém oboru, opravdový profík.”

Renáta Bendlová
recepční
Detail reference

Královská cesta Loona Dance mi dovolila se odpoutat od reality a poznat nové rozměry přátelství a velmi otevřené sdílení pocitů a zážitků.

Zdeňka Tomašková
Manažerka
Detail reference

"V Království duše jsem se zúčastnila Terapie Access Bars, která byla úžasným zažitkem jak pro moje tělo, tak pro moji duši. Jane znám již delší dobu a je pro mě zárukou opravdu kvalitních služeb."

Adéla Valenová
Detail reference

"Janu Štantejskou a její Království Duše maximálně doporučuji! Absolvoval jsem Access Bars a tahle metoda mě zaujala svým provedením, jednoduchostí a hlavně funkčností."

Ondřej Smejkal
podnikatel, spoluzakladatel Světa Úspěšných a Profi cestovatel
Detail reference

"V Království Duše se cítím vždy velmi příjemně a komfortně, je to taková oáza relaxace, místo, kde je čas setkat se sebou samou a nechat se vést a opečovávat."

Markéta Stoulilová
marketingová specialistka
Detail reference

"Celý zážitek nelze dost dobře popsat, jednoznačně doporučuji vyzkoušet všem na vlastní kůži. Příjemné prostředí, skvělý přístup, pohodlí klienta na prvním místě."

Petr Mareš
podnikatel
Detail reference

"Janička je sluníčko. Šíří kolem sebe pozitivní energii, která nabíjí. Setkání s ní je pro mě vždy obohacující."

JUDr. Monika Šafářová
Detail reference

Tancem jsem cítila jak se mám ráda takovou jaká jsem a upřímně mi improvizační tanec, který jde zevnitř vyhovuje mnohem víc, než nějaká sestava na swingu nebo salse. Loona Dance s Tebou Jani je cestou do krásné duše nás všech. 

Barbora Vondráčková
Chemička
Detail reference