Ing. Alena Žabová

SDÍLET

Key Account Manager

"Zúčastnila jsem se v Království Duše 60denní online výzvy přes vánoční svátky (20.11.2020 - 18.1.2021) a podařilo se mi v tomto období jednoduše zhubnout 6,5 kg."

Do výzvy jsem šla s kamarádkou i přesto, že mi to přišlo šílené hubnout přes Vánoce. Ale bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala, protože jsem si ušetřila spousty kil navíc, které by přes vánoční svátky přišly. Ale i přesto jsem si tyto Vánoce užila jako každé jiné. Nějak zvlášť jsem se nemusela omezovat, ale tím, že jsem měla dobře nastavený jídelníček, nepociťovala jsem žádné obrovské chutě a podařilo se mi dokonce zhubnout 6,5 kg (10 cm v pase a 7 cm přes boky). 

Všechny recepty byly jednoduché, rychlé a chutné. Jídlo chutnalo celé mé rodině. Moc mi pomohlo, jak jsme měli vše naservírované - nákupní seznamy, jídelní plán, videorecepty, pravidelné cvičební lekce, ranní motivace apod.  Tato online výzva byla fajn i v tom, že jsme se jednou týdně společně všechny ženy potkávaly na zoomové aplikaci, kde probíhalo tančení a vedená meditace. Vždy jsem se na tančení těšila, bylo prima si se všemi promluvit a sdílet vzájemné pocity, jak nám to jde. Byla to super výzva, moc děkuji a už se těším na další výzvu. 

Zjistěte více o 60denní online výzvě