Poznání

Poznání je jednou z cest do království vaší duše

Máte pochybnosti? Jste zmatení? Zastavte se, rozhlédněte kolem a najděte průvodce, který vám pomůže rozmotat klubíčko nejasností a uvědomit si, kdo jste, kam směřujete a s jakým cílem. Objevte cestu za poznáním sebe sama a najděte svou vnitřní rovnováhu.

Vydejte se na cestu za poznáním

Poznání sebe sama je klíčem k úspěšnému pokračování ve Vaší cestě. Pamatujte, že na své cestě nemusíte být sami. Rádi se staneme Vaším průvodcem.

Prohlédněte si způsoby, kterými k poznání můžete dojít.

Muzikoterapie

Hudební harmonizace probíhá za pomoci hudebních nástrojů, jako je léčivý gong, bubny djembe, šamanský buben, didgeridoo, ústní harfy, brumli, tibetské mísy, kartálky, dešťové hole, fujary, píšťaly, zpěvu nebo hlasu.

Terapie se můžete zúčastnit aktivně či pasivně. Terapeutka používá různé nástroje a vlastní hlas, aby pomocí zvukových vln odblokoval napětí v různých částech těla.

Pokud cítíte napětí, stres či přepracovanost, pak je muzikoterapie pro vás cestou za uvolněním.

To mě zajímá Objednat se

Afro Theraphy individuální

Uvolněte se a pusťte své emoce ven v rytmu hlasitých bubnů Afriky! Bubnování je dokonalou relaxací a tréninkem naší levé i pravé hemisféry a soustředění. Bubnování navrací vše zpět do rovnováhy, odstraňuje veškerý stres a napětí, přináší úlevu a skvělou zábavu.

To mě zajímá Objednat se

Vlastní identita

Většina našich problémů a potíží pochází z nezpracovaných pocitů. Za každou limitující představou, negativním rysem chování, útočnou myšlenkou a strachem, odkudkoliv, od kohokoliv se skrývá pocit, který dosud nevyplaval na povrch, aby byl uzdraven.


Místo prožití těchto pocitů se ze všech sil snažíme o jejich umrtvení. Zajídáme je, zapíjíme, zaháníme prací, užíváme drogy či antidepresiva, pomlouváme a hodnotíme, stěžujeme si. Časem se z těchto znecitlivujících prostředků stávají závislosti. Potom se stáváme posedlými těmito rysy závislosti, aniž bychom se pokoušeli dopátrat se prapůvodní příčiny tohoto stavu, kterou je nevyjádřená bolest.

To mě zajímá Objednat se

Numerologie

Numerologie je nauka o číslech a je jednou z nejstarších věd. Používala se již asi 4000 let před naším letopočtem, ovšem tehdy byla pouze v rukou kněží a zasvěcených jedinců.


Numerologie nám upřesní téma našeho života a cíle, slouží nám k vlastnímu sebepoznání, takže se můžeme lépe vyznat sami v sobě a ve svém životě. Numerologickým rozborem partnerství zjistíme, jaký úkol vztah má, zda bude harmonický či zatěžující. Partnerský rozbor lze použit pro jakékoliv druhy vztahů – manželství, přátelství, rodinné i pracovní.

Odhalte své životní číslo

Andělské vzkazy od Anděla Sávy

Nevíte kudy kam? Zkuste automatické psaní, účinnou metodu léčení těla i duše.

Pokládejte různé otázky, které vás v životě nejvíce tíží, a andělské vzkazy ve verších vás navedou, jakým směrem byste se měli vydat, co dělat, či naopak nedělat.

To mě zajímá Objednat se

Jste připraveni objevit svou
cestu za poznáním?

Sami na to nebudete. Staneme se Vaším průvodcem, aby byla Vaše cesta co nejsnazší.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro Vás to pravé, rádi Vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Toužíte najít svou cestu za poznáním sebe sama? 

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře.

Poskytnuté informace nejsou psychoterapeutického, terapeutického nebo lékařského charakteru a nenahrazují ani z části lékařskou či jinou odbornou péči.