Afro Theraphy individuální

Uvolněte se a pusťte své emoce ven v rytmu afrických bubnů

Přijďte si vyzkoušet lekce plné emocí, zábavy a úlevy probíhající v bezpečném kruhu. Špičkový bubeník, perkusionista a skladatel západní africké hudby Papis Nyass původem z Gambie vede své lekce v češtině s láskou a velkou radostí. Jsou plné pozitivních emocí, vášně a mají dokonale relaxační účinek.

SDÍLET

Blahodárné účinky

Dovolte si pustit své emoce ven v rytmu hlasitých bubnů Afriky! Bubnování s lektorem je dokonalou relaxací a tréninkem naší levé i pravé hemisféry a soustředění. Bubnování navrací vše zpět do rovnováhy, přináší úlevu, stabilitu, odstraňuje veškerý stres a napětí. Zároveň se ponoříte do atmosféry plné skvělé zábavy. 

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí zajišťoval přízeň duchů, prosil o pomoc síly z druhého světa, uváděl se do změněných stavů vědomí a děkoval vyšším bytostem. V Království Duše hrajeme na tradiční africké bubny dovezené z Gambie jako jsou jembe, basové bubny dun dun, sang ban, ken ken a další perkusivní nástroje. Rytmy západní Afriky jsou hravé a příjemné na poslech. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.