Papis Nyass

SDÍLET

lektor

Špičkový bubeník, perkusionista a skladatel západní africké hudby Papis Nyass se narodil v Gambii, ale v České republice už žije déle než ve své rodné zemi. V Království Duše vás provede africkým bubnováním a rytmickou taneční terapií. Své lekce vede s láskou a velkou radostí. Jeho lekce jsou plné pozitivních emocí, vášně a mají dokonale relaxační účinek. 

Narodil jsem se v Gambii v západní Africe a žiji v Praze od roku 1996. Jsem český cityzen. Mým úkolem je ukázat to nejlepší z mé kultury. Provádím západoafrické rytmy a učím tanec. Dělám rytmickou terapii, bodyperkuse a afrobodyshape. Miluji práci s lidmi všeho druhu z jakéhokoli koutu společnosti. Vidím sám sebe jako světového občana....

Hraji na tradiční západoafrické nástroje dovezené z Gambie jako jsou jembe, basové bubny dun dun, sang ban, ken ken a další perkusivní nástroje. Gambie, odkud pocházím, je zemí šťastných lidí s velkým úsměvem a otevřeným srdcem. Rodina a komunita je na 1. místě.  Tento přístup přenáším do svých lekcí afrického tance a bubnování. 

Přijďte si vyzkoušet mé lekce plné emocí, zábavy a úlevy probíhající v bezpečném kruhu. 

Těším se na vás!

Zpět na Královský tým Přejít na služby