Relaxace

Dopřejte svému tělu i mysli čas na uvolnění

Měli bychom umět odpočívat, hýčkat se a dopřát tělu i mysli čas na uvolnění. Oddejte se vlídným dotekům nebo objevte kouzlo meditace. Díky odpočinku získáte potřebný příliv energie na vaší cestě.

Relaxace

Čas, který je určený pouze vám. Uvolněte se. Příjemné doteky spolu s uvolněním mysli vám otevřou cestu do vaší duše. Pocítíte příval nové energie.

Terapie Access Bars

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a naopak výstupním místem různých emocí, témat, schopností, bloků, omezení ve všech oblastech života, týkajících se těla, peněz, komunikace, ale i potenciálů.

To mě zajímá Objednat se

Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je úžasná procedura, která vyhladí vrásky, omladí tvář a zvrátí vzhled stárnutí bez operace. Terapie probíhá přes jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku. Omlazuje a aktivuje i vnitřní orgány.

To mě zajímá Objednat se

Reflexní terapie

Reflexní terapie je jednou z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Aktivuje, posiluje či uklidňuje jednotlivé orgány pro celkovou harmonizaci těla.

To mě zajímá Objednat se

Indická antistresová masáž hlavy

Indická masáž hlavy je technika využívající se v Indii více jak tisíc let. Ovlivňuje emoce, uklidňuje duši, podporuje relaxaci a odbourává stres. Pomůže vám uvolnit se a načerpat novou energii.

To mě zajímá Objednat se

Darujte relaxaci a odpočinek

Darujte někomu ze svých blízkých, kolegům, kamarádům, klientům i obchodním partnerům dárkový poukaz na relaxaci v podobě terapie Access Bars nebo Access Energetického Faceliftu.

To mě zajímá

Připraveni na odpočinek
uvolnění mysli?

Dopřejte svému tělu čas na uvolnění a načerpejte novou energii pro svou cestu.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro vás to pravé, rádi vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Toužíte po uvolnění a odpočinku?

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře.