Relaxace

Dopřejte svému tělu i mysli čas na uvolnění

Měli bychom umět odpočívat, hýčkat se a dopřát tělu i mysli čas na uvolnění. Oddejte se vlídným dotekům nebo objevte kouzlo meditace. Díky odpočinku získáte potřebný příliv energie na Vaší cestě.

Relaxace

Čas, který je určený pouze Vám. Uvolněte se. Příjemné doteky spolu s uvolněním mysli Vám otevřou cestu do Vaší duše. Pocítíte příval nové energie.

Terapie Access Bars

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a naopak výstupním místem různých emocí, témat, schopností, bloků, omezení ve všech oblastech života, týkajících se těla, peněz, komunikace, ale i potenciálů.

To mě zajímá Objednat se

Terapie odblokování hněvu

Terapie při níž se odblokuje z těla potlačený hněv a vztek na osoby a různé situace, které jste prožili v průběhu vašeho dosavadního života. Chcete zažívat ve svém těle pohodu, harmonii a klid?

 

To mě zajímá Objednat se

Magnetická přitažlivost a sexuální energie

Léčivá terapie odemyká programování v těle, které nás nutí být přitahováni určitými typy lidí, kteří ale pro nás, ani naše tělo nejsou ve skutečnosti přínosem. Zároveň dochází k obnově zablokovaných sexuálních energií. Už vás nebaví to zažívat znovu a znovu? Chcete se lépe rozhodovat a snáze vnímat, co je pro vás to správné?

 

To mě zajímá Objednat se

Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je úžasná procedura, která vyhladí vrásky, omladí tvář a zvrátí vzhled stárnutí bez operace. Terapie probíhá přes jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku. Omlazuje a aktivuje i vnitřní orgány.

To mě zajímá Objednat se

Rituál KRÁLOVNY KLEOPATRY

Rituál, díky kterému se budeš cítit jako skutečná královna. Relaxace s exotickou vůní, která tvoří auru šarmu a výjimečnosti. Podpoříš YIN energii a dotkneš se tajemství dávných královen.

To mě zajímá Objednat se

Rituál VĚČNÉ MLÁDÍ

Relaxační rituál nejvyšší kvality, který pomáhá dosáhnout holistické harmonie těla, mysli, duše a navrací mládí. 

To mě zajímá Objednat se

Rituál ANTI-STRESOVÁ SOLNÁ LÁZEŇ

Relaxační a očistný rituál, který zmírňuje psychické i fyzické následky stresu, napětí, úzkosti a nespavosti. 

To mě zajímá Objednat se

Rituál OČISTA DUŠE

Očistný  a relaxační rituál, při kterém propustíte co vám už neslouží a vrátíte se na vaši bezpečnou cestu DŮVĚRY v SEBE. Užijete si celý den PÉČE JEN PRO SEBE!!! Najdete rovnováhu a ženskou harmonii. Rituál vám pomůže regulovat ženské cykly s harmonií lunárních fází, zvýší sebevědomí a probudí smyslnost. Cesta vnitřní transformace!

To mě zajímá Objednat se

Darujte relaxaci a odpočinek

Darujte někomu ze svých blízkých, kolegům, kamarádům, klientům i obchodním partnerům dárkový poukaz na relaxaci v podobě terapie Access Bars, Access Energetického Faceliftu, terapii na odblokování hněvu, terapii na magnetickou přitažlivost nebo překrásné, relaxační rituály - rituál "Královny Kleopatry", rituál "Věčné mládí", rituál "Anti-stresová solná lázeň" nebo rituál "Očista DUŠE".

To mě zajímá

Připraveni na odpočinek
uvolnění mysli?

Dopřejte svému tělu čas na uvolnění a načerpejte novou energii pro svou cestu.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro Vás to pravé, rádi Vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.