semináře

Inspirujme se při cestě labyrintem

Informace jsou všude kolem nás. Informace nás obohacují, motivují a vzdělávají. Nejlépe slouží, pokud je možné je prožít či spojit s určitým zážitkem či lidmi. Důležitý je druh informací, které čerpáme.

Inspirace a semináře

Společně se inspirujme. Naše cesta bude tak o něco snazší.

Jak se můžeme inspirovat? Nejlépe pomocí seminářů.

Vzdělávací semináře

Člověk se vzdělává po celý život. Věříme, že nikdy není pozdě naučit se něco nového. Proto pořádáme vzdělávací semináře, které vás obohatí praktickými vědomostmi.


Nejčastěji pořádáme semináře týkající se výživy, stylingu a módy nebo líčení a vizáže. Dále u nás můžete navštívit semináře na téma práce a návyků nebo například pracování s informacemi.


Na semináře si vždy zveme odborníky z dané oblasti, kteří s námi sdílí společné hodnoty.

To mě zajímá

Partnerské semináře

Prožívat štěstí, lásku, vášeň, milování a svobodu může každý z nás. Jde především o to, kolik toho sami sobě dovolíme a zda se odvážíme vykročit ze svých pohodlných hranic.


Stejně tak je to v páru. Jsme přesvědčeni, že většina partnerství může žít neskonale šťastnější život a bezpočet rozchodů je zbytečných. Stačí se jen odvážit a vydat se společně zkoumat hlouběji jeden druhého, sami sebe a svou sexualitu. Je důležité naučit se spolu lépe a pravdivěji komunikovat a přirozené konflikty přetvářet v prohloubení a posílení partnerství, ne v jeho rychlý či plíživý konec.

Konstelace těla

Semináře konstelace těla se zabývají otázkami, jako například proč se moje tělo obaluje, proč se chrání? Proč nemohu zhubnout? Kde je emoční příčina?


Získání odpovědí na tyto otázky vás inspiruje na vaší cestě k vnitřní rovnováze.

Připraveni inspirovat
sami sebe?

Inspirujme se společně. Naše cesta bude tak o něco snazší.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro vás to pravé, rádi vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Toužíte po inspiraci?

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře.