semináře

Inspirujme se při cestě labyrintem

Informace jsou všude kolem nás. Informace nás obohacují, motivují a vzdělávají. Nejlépe slouží, pokud je možné je prožít či spojit s určitým zážitkem či lidmi. Důležitý je druh informací, které čerpáme.

Inspirace a semináře

Společně se inspirujme. Naše cesta bude tak o něco snazší.

Jak se můžeme inspirovat? Nejlépe pomocí seminářů.

Firemní teambuilding

Hledáte pro svůj tým něco jiného, netradičního a jedinečného? Něco, co nenabízí běžné teambuildingové činnosti? Ukážeme vám zcela jiný přístup k rozvoji interpersonálních vztahů na pracovišti a rozpohybování zaměstnanců k větší produktivitě.  Naše teambuildingy jsou zaměřené především na odbourání stresu, zvýšení energie, rozvoj kreativity, dobrý pocit z týmové spolupráce, zlepšení vzájemné komunikace, pocit úspěchu a nezapomenutelné vzpomínky. To vše prostřednictvím bubnování, tance, zpěvu a meditace.

 

To mě zajímá Objednat se

Vzdělávací semináře

Člověk se vzdělává po celý život. Věříme, že nikdy není pozdě naučit se něco nového. Proto pořádáme vzdělávací semináře, které vás obohatí praktickými vědomostmi.


Nejčastěji pořádáme semináře týkající se výživy, stylingu a módy nebo líčení a vizáže. Dále u nás můžete navštívit semináře na téma práce s návyky.


Na semináře si vždy zveme odborníky z dané oblasti, kteří s námi sdílí společné hodnoty.

Připraveni inspirovat
sami sebe?

Inspirujme se společně. Naše cesta bude tak o něco snazší.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro Vás to pravé, rádi Vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.