Firemní teambuilding

Nabijte svůj tým novou energií

Netradiční teambuilding

Nabízíme spolehlivý způsob jak docílit na pracovišti skvělé týmové spolupráce, zlepšení vzájemné komunikace a zvýšení produktivity a kreativity.

Vybrané aktivity jsou zaměřené především na odbourání stresu a potlačených emocí, navrácení k jednoduchosti, ke klidu, zpět ke zdrojům vnitřní síly a vyrovnanosti, které vedou k naprostému uvolnění a následnému získání nové energie k efektivnímu využití.

Čeká na vás jedinečné prostředí, nádherné relaxační prostory, velkolepá zahrada a přilehlý les. Po dobu celé akce se o vás postarají zkušení lektoři a  přátelský tým Království Duše. Výborný coffeebreak a bohatý chutný raut je samozřejmostí. 

SDÍLET

Bubnování, tanec, zpěv a meditace

Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci byli výkonnější, vyrovnaní a kreativní, pak zkuste místo tlaku na jejich výkonnost zvolit uvolnění. Vystresovaní a uhonění zaměstnanci Vám nebudou z dlouhodobého hlediska přínosní. Při skupinovém bubnování a tanci dochází ke koordinaci těla a mysli na podvědomé úrovni, k synchronizaci pravé a levé mozkové hemisféry. Vyplavují se tzv. hormony štěstí (dopaminy, endorfiny), to vede k uvolnění nahromaděného napětí v těle, vypuštění přebytečných myšlenek a starostí, získání vnitřního klidu a osobní vyrovnanosti.

Jeden rytmus, jedna energie, jedinečný společný zážitek

Nejedná se o výuku, ale o spontánní vyjádření jedince ve spolupráci s ostatními v kolektivu. Zkušení lektoři vedou účastníky ke spolupráci, komunikaci, naslouchání, vzájemnému respektu a důvěře. Ve společném rytmu Váš tým zažije fantastický pocit sounáležitosti a naučí se jak společnými silami dosáhnout stanoveného cíle.

Vyberte si ze tří balíčků

Afro Power Therapy  pro muže

Teambulding zaměřený na vyburcování mužské síly, týmovou spolupráci, odbourání stresu a potlačených emocí, harmonizaci těla, vnitřní rovnováhu, soustředění, efektivitu a jednoduchost v podnikání či zaměstnání. Aktivity probíhají vždy v bezpečném kruhu, tak aby docházelo k propojení skupiny, sounáležitosti a vytvoření pozitivní atmosféry. Zkušený lektor pocházející z Gambie se opírá o zkušenosti svých afrických předků a ukáže vám, jak lze šamanské techniky efektivně uplatnit i pro business řízení. Základem je rytmika, dýchání a správný pohyb. Čeká vás bubnování na tradiční africké bubny, dun dun a grounding tanec, dechová a balanc cvičení, meditace při doprovodu hudby na Kora harfu a mnoho dalšího. Buben zde nebudete používat především jako hudební nástroj, ale jako komunikační medium. Nejsou potřeba žádné předešlé zkušenosti ve hře na hudební nástroj. Skupinové bubnování povede váš tým k souhře, naslouchaní, koncentraci a pozornosti. Dojde k uvolnění napětí, stmelení kolektivu, důvěře a vzájemné podpoře. Užijte si program plný skvělé zábavy, pozitivních emocí a energie.

Podívejte se na ukázku z akce

 

Loona Dance Therapy pro ženy

Taneční teambuilding určený pouze pro ženy. Loona Dance® je prožitkový taneční koncept pro netěhotné ženy. Meditace tancem. Lze ho nazvat tancem dělohy (lůna), pánevní oblasti a také tancem Luny i Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel), na dělohu (centrum ženské síly, tvořivosti, intuice) a na přítomnost - být ve vědomí tady a teď, v těle a ne v hlavě. Loona Dance není o technice, složitých pohybech ani choreografii, ale je především meditací, relaxací v pohybu a tancem. K tomu nám pomáhají taneční hry, jednoduché opakované pohyby pánví či jiné mono pohyby, které rozvíjí pravou hemisféru. Aktivity jsou komplexně zaměřené na to, aby se žena propojila sama se sebou, rozvíjela a zvědomovala si své ženství ve všech podobách - jemnosti, smyslnosti, divokosti, vnímání sebe samé, svých pocitů, svých specifických kvalit a především sebehodnoty. 

Loona Dance Therapy u každé ženy ve skupině probudí životní sílu, energii, radost, odvahu a vitalitu, pročistí mysl a srdce, uzdraví případné vědomé i nevědomé zranění, odbourá stres a únavu, uvolní potlačené emoce, přinese úlevu od bolesti v kyčlích, bederní a křížové oblasti, díky stimulaci vnitřních orgánů se také upravuje zažívání a peristaltika střev, zmírní a výrazně zlepší případné gynekologické potíže. Loona Dance u žen posílí a zharmonizuje první a druhou čakru, což je nápomocné v případě pocitů strachu. Zpěvem otevřeme i pátou čakru - díky práci s hlasem zlepší ženy svou komunikaci. Naučíme ženy, jak poznat jednotlivé kvality lunárního ženského cyklu a ukážeme si jaký vliv to má na jejich pracovní nasazení. Skupinový tanec, kruh důvěry a pochopení posílí a stmelí váš tým dohromady a bude mnohem více efektivní. Ženy začnou mezi sebou spolupracovat a ne soupeřit (to je mužská kvalita).

Drum & Dance Therapy pro muže i ženy

Teambulding zaměřený jak na bubnování, tak na tanec. Drum & Dance Therapy je vhodný jak pro skupinu žen, tak i skupinu mužů nebo pro smíšenou skupinu žen i mužů. Je zde kladen důraz na intenzivní zážitek, který rozvíjí nejen dovednosti, ale významně ovlivňuje i postoje vašich zaměstnanců.

Spokojení klienti

"V dnešní době je důležité starat se o svoji fyzickou stránku, ale stejně tak je důležité starat se i o svoje nitro. A právě proto jsem rád za spolupráci s Janou Štantejskou, která přivedla na svět projekt Království Duše."

Vojtěch Votava
podnikatel
Detail reference
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.