Jana Štantejská

SDÍLET

zakladatelka Království Duše, specializace: výživa Metabolic Balance®, Access Bars®, Access Energetický Facelift®, Koučink “Pravá identita”, Numerologie, Andělské vzkazy

Více než 18 let se věnuji osobnímu růstu, finanční gramotnosti, obchodním dovednostem, seberozvoji a vnitřní motivaci.

Jsem zakladatelkou Království Duše a za své životní poslání považuji inspirovat a vést lidi k tomu, aby se cítili lépe, skutečně z nitra sebe sama.

Ve Škole života jsem se naučila, že „Příčina je v budoucnosti“, nehledím tedy zpět, ale vpřed. Vše se dá přeprogramovat i hlava, která je počátkem toho, co se okolo nás i v nás samotných odehrává. Přes bohatou obchodní kariéru se dnes věnuji právě poznání sebe samé a naší duše. Není lehké být v dnešní době skvělou matkou, dcerou, manželkou či manažerkou. Těch rolí, do kterých člověka společnost staví, není málo a dokud se člověk nezastaví, nenastaví si svůj vlastní život a neuspořádá svůj vnitřní chaos, odnese to nejen jeho fyzická stránka, ale především duše. Sama jsem prožila mnoho pádů a zvratů a věřím, že díky těmto prožitkům mohu pomoci i vám změnit k lepšímu váš osobní či pracovní život.

MÁ PÍSEŇ

Zjistit více o mně

Fotogalerie

Osvědčení

Zpět na Královský tým Přejít na služby