Pohyb

Rozpohybujte se, cesta labyrintem bude ihned snazší

Pohyb léčí nejen tělo, ale i duši. Jen díky pohybu se denně dostáváme kupředu. Pohyb neznamená jen těžkou fyzickou zátěž. Je to i procházka přírodou, protažení unaveného těla, tanec a radost z něj. Podívejte se na pohybové aktivity, které s námi můžete podniknout na cestě labyrintem.

POHYB LÉČÍ

Díky pravidelnému pohybu načerpáte novou energii pro Vaši cestu k vnitřní rovnováze. Je-li spokojené Vaše tělo, bude spokojená i duše. 

Loona Dance - Roztanči svou duši

Pro každého tanec znamená něco jiného, především je to svoboda (projev, díky kterému máme možnost se vyjádřit), očista duše, koníček, zábava, inspirace, odpočinek, umění, krásno.


Oddejte se pohybu v rytmu Loona Dance - tance pro ženy zaměřeného na sexuální energii, ženství, kreativitu a intuici.

To mě zajímá Objednat se

Africké bubnování

Uvolněte se a pusťte své emoce ven v rytmu hlasitých bubnů Afriky! Bubnování v kruhu je dokonalou relaxací a tréninkem naší levé i pravé hemisféry a soustředění. Bubnování navrací vše zpět do rovnováhy, odstraňuje veškerý stres a napětí, přináší úlevu a skvělou zábavu.
 

To mě zajímá Objednat se

Hledáme lektora

Staňte se členem našeho královského týmu.

Kontaktujte nás

Hormonální jóga

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.


Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech, jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.


Terapie Hormonální jógou zvyšuje a vyrovnává hladinu hormonů, především estradiolu, takže pomáhá v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních onemocnění. Dále podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zrychlí metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

PŘIPRAVENI ROZPOHYBOVAT
SVOU ENERGII?

Respektujeme osobnost každého z nás, vyberte si proto pohybovou aktivitu, která Vám je nejbližší.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro Vás to pravé, rádi Vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Toužíte mít spokojené a zdravé tělo?

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře.