Pohyb

Rozpohybujte se, cesta labyrintem bude ihned snazší

Pohyb léčí nejen tělo, ale i duši. Jen díky pohybu se denně dostáváme kupředu. Pohyb neznamená jen těžkou fyzickou zátěž. Je to i procházka přírodou, protažení unaveného těla, tanec a radost z něj. Podívejte se na pohybové aktivity, které s námi můžete podniknout na cestě labyrintem.

POHYB LÉČÍ

Díky pravidelnému pohybu načerpáte novou energii pro Vaši cestu k vnitřní rovnováze. Je-li spokojené Vaše tělo, bude spokojená i duše. 

Loona Dance

Pro každého tanec znamená něco jiného, především je to svoboda (projev, díky kterému máme možnost se vyjádřit), očista duše, koníček, zábava, inspirace, odpočinek, umění, krásno.


Oddejte se pohybu v rytmu Loona Dance - tanec pro ženy, zaměřený na sexuální energii, ženství, kreativitu a intuici.

To mě zajímá Objednat se

Africké bubnování

Uvolněte se a pusťte své emoce ven v rytmu hlasitých bubnů Afriky! Bubnování v kruhu je dokonalou relaxací a tréninkem naší levé i pravé hemisféry a soustředění. Bubnování navrací vše zpět do rovnováhy, odstraňuje veškerý stres a napětí, přináší úlevu a skvělou zábavu.
 

To mě zajímá Objednat se

Hormonální jóga

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.


Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech, jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.


Terapie Hormonální jógou zvyšuje a vyrovnává hladinu hormonů, především estradiolu, takže pomáhá v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních onemocnění. Dále podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zrychlí metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Objednat se

PŘIPRAVENI ROZPOHYBOVAT
SVOU ENERGII?

Respektujeme osobnost každého z nás, vyberte si proto pohybovou aktivitu, která Vám je nejbližší.

V případě, že si zatím nejste jisti, co bude pro Vás to pravé, rádi Vám poradíme na Osobní konzultaci Království Duše.

Toužíte mít spokojené a zdravé tělo?

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře.

Dámská jízda