Renáta Bendlová

SDÍLET

recepční

“K Metabolic Balance® mě přivedla má úžasná poradkyně Jana Štantejská, která je, jak jsem měla možnost poznat ve svém oboru, opravdový profík.”

Podle Metabolic Balance® (MB) se stravuji od roku 2017 a jsem nesmírně spokojená. Už dlouhá léta se zajímám o zdravý životní styl a sleduji, jak se mění postupem času. Když jsem se dozvěděla o MB, rozhodla jsem se, že tento styl stravování vyzkouším. Nepotřebovala jsem ubírat na váze, neměla jsem přebytečná kila, ale přesto jsem potřebovala upravit poměr tuků a svalů. To se povedlo během krátké doby cca 14 dní, ztratila jsem 3,5 kg tuku a naopak přibrala 3 kg svalové hmoty, a to jen výběrem potravin, které mi byly vytestovány na základě mého krevního rozboru. Váhu si krásně držím, i když občas vybočím z plánu, a protože mám velký výběr z potravin, tak nemám ani potřebu moc hřešit. Konečně vím, co a kdy jíst, a že pro své tělo dělám to nejlepší.

Obrovskou radost mi udělala mladší 12ti letá dcera, protože když viděla, jak se stravuji, začala se stravovat se mnou… A výsledek? Dcera shodila 11 kg z původních 65 kg při výšce 156 cm a má cíl 50 kg, což je má hmotnost. Starší dcera, které je 20 let, okoukala pár receptů ode mě a myslím, že nebude trvat dlouho a přidá se k nám. Čím dál více si uvědomuji, jak je důležité se o své tělo starat, proto jsem se rozhodla, že mé kroky povedou tímto směrem a chci šířit dál jedinečnost Metabolic Balance®.

Rozhodla jsem se, že absolvuji kurz výživového poradce a následně kurz MB. Tak to cítím a chci pomoci i jiným lidem, kteří se rozhodnou nějaké kilo shodit a zároveň hlavně si uzdravit své tělo.

Zjistěte více o metodě Metabolic Balance