Mgr. Oksana Kazantseva

SDÍLET

profesionální hospodyně

"Zhubla jsem s lehkostí a radostí 10 kg za pouhé 2 měsíce a to jen díky metodě Metabolic Balance pod vedením výživové poradkyně Jany Štantejské z Království Duše."

Chtěla jsem se cítit lépe, být zdravější a mít ráda sebe samu. Věděla jsem, že musím udělat změnu, udělat něco pro sebe, začít žít zdravě a zhubnout. Jana Štantejská mi ukázala cestu a pomohla mi se rozhodnout. Vybrala jsem si v Království Duše individuální výživový program Smaragd a už po dvou měsících jsem zhubla neuvěřitelných 10 kg. Podle zásad Metabolic Balance, které jsem se díky tomuto programu naučila dodržovat, se stravuje celá moje rodina, jídla jim moc chutnají a hlavně děláme hodně pro své zdraví. I moje maminka díky Metabolic Balance zhubla už 13 kg. 

Cítím se po dlouhé době skvěle, jsem zdravá, mám konečně své tělo ráda a vážím si ho. Opravdu Janě Štantejské děkuji za její podporu a velkou motivaci. Všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a trvale zhubnout bych doporučila objednat se k Janě na konzultaci a začít s programem Metabolic Balance. 

Zjistěte více o metodě Metabolic Balance