Beata Baníková

SDÍLET

Podnikatelka

“Janku jsem poznala v práci, jako výtečnou a obratnou obchodnici, zároveň však jako okouzlující ženu, z které čiší klid a vyrovnanost."

Její touha poslouchat své já a jít za tím, v čem cítí svoji dovednost a sílu, mě fascinuje od samého začátku. V zásadě jsem ji velmi vděčná, že jsem v „přímém přenosu“ mohla vidět, co silná vůle a přesvědčení dokáže. Je geniální a ženská zároveň! Zůstala u čísel a dala jim hodnotu, která není jen numerická, nepopírá podstatu, ale řídí se lehkostí a otevřeným vědomím.

Když jsem poprvé vstoupila do Království Duše, věděla jsem přesně za čím jdu. Nejsem esoterik, naivista, ani pohádkář, věřím však v energii, sílu pozitivního myšlení, náhledu a vědomí si vlastního já, ve prospěch sebe sama s následným efektem na přímé i vzdálené okolí. Toto poetické místo mi ukazuje dnes a denně, jak důležité je se pídit k vědomé podstatě. Osvobozuje nás od klišé a umělého světa bublin, do kterých jsme se vědomě, či nevědomě dostali. Pro mně je pevným světem vědomí, síly a tvrdé práce nad sebou ve všech spektrech. Děkuji Janko za tento počin.”