Ženská silueta Křišťál

1 950 Kč
SDÍLET

Léčivý minerál

Křišťál je ten, bez něhož to nejde. Čistí ostatní krystaly, zesiluje jejich přínos, nabíjí se úmysly a čistí náš emoční přetlak. Nezpochybnitelný pán všech kamenů, má mnoho schopností. Křišťál neboli bezbarvý křemen je katalyzátor. Spouští a usměrňuje energie, když si přejete léčit se, absorbuje špatné energie a vyzařuje nové. Shromažďuje v sobě paměť světa sahající tisíce let zpět a nabízí nám moudrost předků, když s ním meditujeme.  Je to kámen očisty a jasu, zklidňuje ducha i myšlenky. 

Objednat

PODROBNÝ POPIS

Ženská a mužská tělíčka, siluety, symbol ženského a mužského principu, který máme uvnitř sebe každý, jak muž, tak i žena. Pravá strana těla je náš mužský princip v nás a levá strana těla je náš ženský princip v nás. Proto, když se nám něco děje na fyzické úrovni těla na pravé či levé straně, tak bych měl/a zbystřit a položit si otázku: Co potřebuje můj vnitřní muž? Co potřebuje má vnitřní žena? 

Naše tělo je velmi moudré, poslouchejme jej, vnímejme.....

Na podporu ženského principu v nás, jsme si pro vás připravili ženská tělíčka, siluety z nádherných, léčivých krystalů, které mají hlubší význam. Čerpáme opět z přírody, z vzácných léčivých krystalů.

Určitě než si vyberu siluetu z krystalu bych se měl/a zeptat sám/sama sebe:   

  • Jaký mám vztah sám/sama k sobě?   

  • Jak přijímám své ženství, ženskou polaritu?     

  • Jak se cítím ve společnosti jako žena? U mužů: Jak vnímám svůj ženský princip v sobě?   

  • Jaký mám vztah ke svému tělu?

Silueta znázorňuje i symbol fyzického těla se kterým se mohu spojovat. I tam jsou témata, když se tělo ochraňuje, tak drží nějakou emocionální náložku nebo potřebuje být na nějaký čas chráněno, aby zvládlo náročnější zkoušku života. Proto se můžete podívat na významy krystalů a dle témat, které řešíte si můžete vybrat takovou podporu, která vás bude provázet a podporovat v procesu.

Ženskou i mužskou siluetu si můžete vystavit doma na noční stolek nebo na pracovní stůl nebo na místo, aby jste se s ní stále spojoval/a a aby vás silueta podporovala. Můžete si jí dát i pod polštář nebo do rukou, léčivý kámen vám stáhne negativní energie z vás a podpoří vás v tématu, které potřebujete pochopit. Ženskou i mužskou siluetu můžete také věnovat své partnerce či partnerovi jako originální dárek.

Krystal si můžete očistit tak, že ho omyjete pod tekoucí vlažnou vodou nebo jej očistíte nad svíčkou či vykuřovadlem a necháte dobít na přímém slunci nebo při úplňku.

Pracujeme s ženskými i mužskými archetypy, ženským i mužským principem, dvě části v nás, které tvoří dohromady harmonický celek. Dokonalou rovnováhu, aby jsme byli zdraví, radovali se ze života a žili život bez kompromisů!!! 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.