Eva Drábková

SDÍLET

lektorka

Eva je skvělou a velmi zkušenou lektorkou jógy. Její zaměření je především na dynamickou Vinjásu a Ashtangu a relaxační Jin jógu. V Království Duše se s Evou potkáte v online programu "Hubnutí s nadšením",  kde vás provede online lekcí jógy přímo ze Sicílie, kde Eva momentálně působí. Své lekce vede s láskou, citem a velkou radostí. Její lekce vás dostanou o krůček víc k sobě, porozumíte více svému tělu, naučí vás skvělé dechové techniky a lekce mají úžasný relaxační účinek. 


Eva je původně ze světa financí, avšak vášeň pro pohyb ji provází již od dětství, kde se věnovala karate, tanci a józe. První cesta do Indie však změnila její pohled na jógu, kde pochopila, že jóga je mnohem víc než jen pohyb, že je to způsob života. Od té to doby se pravidelně v zimních měsících vrací do Indie, Thajska a Bali pro další studium a zkušenosti. 


Od jara 2018 učí po většinu roku jógu na Sicílii v retreatovém centru Floripa (www.floripa.it). Její zaměření je především na dynamickou Vinjásu a Ashtangu a relaxační Jin jógu, v letních měsících také pořádá jógu na stand-up paddle boardech na moři (SUP jóga).

V rámci trenérských kurzů učí dechové techniky (pranajámu) a workshopy zaměřené na rovnovážné pozice na rukou, obrácené pozice a ajurvédu. 

“Největším naplněním je pro mě vidět jak se lidé kolem mě díky józe posouvají nejen fyzicky, ale i duševně a emočně. Všechny tyto vrstvy naší osoby jsou totiž propojené a navzájem komunikují a jóga a zdravý životní styl je cesta jak skutečně prožít svůj život naplno.”


Kromě jógy se Eva věnuje koučinku zdravého životního stylu (studium CoActive Training Institute) a vzdáleně pracuje pro univerzitu jógy od Maharishiho Maheshe yogi (zakladatel transcendentální meditace). Ve volném čase je jejím největším koníčkem kitesurfing. 

Fotogalerie

Zpět na Královský tým Přejít na služby