Kateřina Stryková

SDÍLET

Kačka je skvělá a velmi profesionální lektorka jógy. Její zaměření je především na Ashtangu Vinyasu jógu a hormonální jógu. V Království Duše se s Kačkou potkáte osobně na pravidelných lekcích, kde vás seznámí se správnou technikou cvičení tak, aby jste si neublížili a měli radost z pokroků svého těla. Své lekce vede s velkým nadšením a zapálením. Kačka je velkým příkladem, jak mít zvládnuté své tělo. Není divu má obrovské zkušenosti, určitě jí znáte z tanečních a muzikálových projektů v ČR i v zahraničí. (Drakula, Kleopatra, Brouci, Cats, West side Story, Keep Cool, Hank Hoover, Tabaluga - Peter Muffay, Jiří Korn Company, Lucie Bílá..)

Kateřina Stryková se věnuje více než 17 let cvičením jogy a předáváním svých zkušeností. Má vystudovanou hatha jogu, prošla také kurzem hormonální jogy, ale její srdcovou záležitostí je ashtanga vinyasa joga, kterou také sama praktikuje. Jogových cvičení je v dnešní době opravdu mnoho, ale joga je jen jedna. Není to pouhé cvičení, ale opravdu ji můžeme vnímat velice komplexně. Jejím praktikováním posilujeme nejen tělo, ale i duši a mysl. Někoho osloví pouze fyzické cvičení, každopádně techniky, které nám joga nabízí jsou nástroje, které nám pomáhají v návratu ke schopnosti být v rovnováze a poznání sebe sama.
Samozřejmě, že jogu vnímáme hlavně jako formu fyzických cvičení a z tohoto pohledu je joga soubor cvičení, které pročištují tělo, zvyšují odolnost a zdatnost organismu a zlepšují funkci centrální nervové soustavy. Pravidelným cvičením posílíme a protáhneme celé tělo, uvolníme se  a zbavíme se stresu, získáme vnitřní klid, energii a životní elán, pomůže snížit váhu. Neváhejte a přjďte si zacvičit!

Těším se na vás!

Vzdělání a praxe :
2020 - kurz lymfatických masáží

2011 VŠTVS Palestra, obor kondiční specialista, Bc.

2011 Cvičitel zdravotně tělesné výchovy

2009 VOŠ Palestra, DiS

2006 -2009 Semináře a workshopy (Dalibor Štědronský, Danny Paradise, Bobbi Misiti,Andrew Eppler,Kamal Singh...)

2007 Český svaz jogy, Cvičitel jogy II třídy

1995 - 2003 Taneční a muzikálové projekty v ČR a v zahraničí (Drakula, Kleopatra, Brouci, Cats, West side Story, Keep Cool, Hank Hoover, Tabaluga - Peter Muffay, Jiří Korn Company, Lucie Bílá..)

1994 Modern dance Steve Lachanche

1990 - 1995 Taneční skupina UNO (balety Nikita,Šach Mat, Carmen, Romeo a Julie...)

1982 -1990 Účast na MEJ,ME,MS v moderní gymnastice

 

Fotogalerie

Zpět na Královský tým Přejít na služby