Veronika Boulterová

SDÍLET

Veronika je certifikovanou terapeutkou a profesionální muzikoterapeutkou. Vystudovala Celostní Muzikoterapii, metodu PaedDr. Lubomíra Holzera na filosofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Má sebezkušenostní výcvik a je certifikovanou terapeutkou. Pracuje nejen s dospělými, ale i s běžnými a postiženými dětmi. V Království Duše se s Veronikou potkáte v muzikoterapeutickém konceptu s názvem  "ZVUKOVÉ LÁZNĚ". Jedná se o ucelený muzikoterapeutický koncept, kde vás Veronika seznámí a provede pomocí hudby a improvizovaného zpěvu do stavu hluboké relaxace, odpočinku, zklidnění mysli. Dochází pak k uvolnění napětí na fyzické a psychické úrovni, odblokování potlačených emocí, odbourání stresu, propojení pravé a levé hemisféry a spojení se sebou. Muzikoterapie je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Své lekce vede velmi citlivě, empaticky a s respektem. Má obrovské terapeutické zkušenosti a je členkou EACM - Evropské Asociace Celostní Muzikoterapie.

Od dětství jsem pátrala po smyslu bytí, zajímala se o kameny, byliny, energii a alternativní metody léčení. Velmi mě inspirovaly a fascinovaly otcovy knihy o dávných civilizacích, ale i nalezené spisy mého pradědečka, který před 100 lety pracoval jako ošetřovatel na německé psychiatrické klinice a samozřejmě hudba. 

Léta jsem pracovala v hudebních vydavatelstvích v oblasti PR a marketingu a zároveň se vzdělávala v terapeutických metodách. Teprve s narozením prvního syna před více než 20 lety, se mi díky jeho postižení otevřela nová cesta. Sama jsem se potřebovala vyznat v sobě, zvládat každodenní velmi těžké vypjaté situace s ním i s okolím, celé to přijmout, zklidnit se.

Ze všech vyzkoušených metod mě oslovila energetická psychologie, metamorfní technika a celostní muzikoterapie pro svou účinnost. Proto je mi potěšením předávat své zkušenosti dál. 

Ráda Vás povedu tak, abyste sami poznali kam máte směřovat, co je pro Vás optimální. Společně se pokusíme nalézt cestu překročení Vaší "zóny jistoty", abyste zjistili, že opravdu můžete a nehledali důvody, proč něco nejde. Protože jde jen to, co si sami dovolíme. Někdy ale možnosti nevidíme díky "blokům" a ty Vám pomohu rozpustit.

Jsem průvodcem...jen naviguji, rozpouštím, pomáhám měnit...

"Kudy a jakým způsobem se vydat po terapii doufám poznáte sami, protože třeba uvidíte možnosti, které jste před tím možná vidět nedokázali."

Těším se na vás!

Fotogalerie

Zpět na Královský tým Přejít na služby