Rozmazlovací dámská jízda

Léčebný pobyt pro Tvou ženskou DUŠI

UKÁŽU VÁM KRÁSNÝ KOUT V NAŠÍ RODNÉ ZEMI, KDE SI KAŽDÁ Z VÁS NAJDETE TO SVÉ POTĚŠENÍ NA DUŠI I NA TĚLE

Rozmazlovací dámská jízda

Dámská jízda na kterou nezapomenete! 4 dny ve společnosti žen, které jsou naladěné na stejnou vlnu. 4 dny ve společnosti žen, které se vzájemně podporují a inspirují.

CO VŠE NA LÉČEBNÉM POBYTU ZAŽIJETE?

4 denní rozmazlovací a léčebný pobyt pro ženy na malebném místě na rozhraní Krkonoš a Českého ráje. Místo, kde čas plyne podle Vás. Dovolená snů, rozmazlovací dámská jízda ze které se nebudete chtít vrátit, 3 dny ubytování v malebných roubenkách s dokonalým servisem, klidnou atmosférou, privátními wellness procedurami - solná jeskyně, masážní vířivka, sauna s krbem, užijete si západ slunce z vyhřívaného venkovního sudu, každodenní program pro tělo a duši, relaxaci, terapie Access Bars nebo Access Energetický Facelifting, tanec Loona Dance, zábavu, privátní šéfkuchař se o nás postará vyváženou a kvalitní stravou z domácích, bio surovin, užijete si venkovní kino s tématickým filmem a překvápko na závěr v podobě tvorby své vlastní esence ze směsi vzácných olejů a ingrediencí, které vaši pleť vyživí, rozzáří a zalahodí i vašim smyslům.

PŘIROZENÝ POHYB, KTERÝ ZVLÁDNE KAŽDÁ Z VÁS
PRAVIDELNÝ JÍDELNÍČEK Z MÍSTNÍCH SPECIALIT
VZÁJEMNÉ SDÍLENÍ
ODPOČINEK PRO TĚLO I DUŠI

A TO POŘÁD NENÍ VŠE....

Našim cílem bude provést vás nezapomenutelnými zážitky, které si odnesete díky možnostem, které vám tato oblast nabízí. Co byste řekly na prodloužený víkend, kde můžete také poznávat krajinu z koňského hřbetu, sportovat, otužovat se, meditovat, jít na procházku po okolních loukách a lesích, na večery s praskajícím ohněm a noci plné hvězd, cvrčků a houkání sov nebo klidné lenošení s knížkou.....

Tady můžete cokoli....

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ

4 dny a 3 noci v malebných roubenkách s dokonalým servisem
VYVÁŽENÁ STRAVA PRO TĚLO I MYSL

VYVÁŽENÁ STRAVA PRO TĚLO I MYSL

Snídaně - Oběd - Večeře - včetně nealkoholických nápojů
KAŽDÉ RÁNO MOTIVAČNÍ HESLO

KAŽDÉ RÁNO MOTIVAČNÍ HESLO

pro naladění se na nový den a výklad karet pro každou z vás
LOONA DANCE

LOONA DANCE

tanec pro ženskou duši, na rozproudění životní a sexuální energie se závěrečnou meditací
WELLNESS PROCEDURY

WELLNESS PROCEDURY

léčivé koupele v kádích, solná jeskyně, masážní vířivka, sauna s krbem
RELAXAČNÍ TERAPIE

RELAXAČNÍ TERAPIE

Access Bars nebo Access Energetický Facelifting
TVOŘENÍ VLASTNÍ ESENCE PRO PLEŤ I DUŠI

TVOŘENÍ VLASTNÍ ESENCE PRO PLEŤ I DUŠI

3 hodinový workshop s Claudií
LETNÍ VENKOVNÍ KINO

LETNÍ VENKOVNÍ KINO

promítání tématického filmu
PESTRÁ NABÍDKA AKTIVIT

PESTRÁ NABÍDKA AKTIVIT

Poznání krajiny z koňského hřbetu, trénink s trenérkou, procházky klidnou krajinou, otužování, meditování nebo lenošení s knížkou

4 dny ve společnosti žen, které jsou naladěné na stejnou vlnu

  • navážeme nová přátelství
  • vzájemně se můžeme inspirovat a předávát si své zkušenosti
  • smích, zábava a nekonečný příliv nových nápadů vás bude provázet po celou dobu 
  • určitě budete mít prostor vychutnávat si i ty okamžiky být jen sama se sebou 
  • získané informace, dovednosti a techniky můžou být startem na vaší další cestě

KDO SE VÁM BUDE VĚNOVAT

Jana Štantejská je organizátorkou retreatu pro ženy s názvem "ROZMAZLOVACÍ DÁMSKÁ JÍZDA". Jana vybrala pro ženy místo z kterého se nebudete chtít vrátit :-) Celý program v rámci prodlouženého víkendu je vybrán velmi citlivě a empaticky tak, aby se každá žena cítila příjemně, komfortně, byla sama sebou a dopřála si přesně to, co potřebuje. Budeme ctít respekt jedna k druhé. V pohybových lekcích vás Jana provede tancem Loona Dance zaměřený na sexuální energii, ženství, kreativitu a intuici. 

Naučím vás, jak rozohnit vaše unavené tělo, aby bylo radostné a zažilo příval vzrušující energie. Ukážu vám, jak se spojit sama se sebou.

Claudie Štrbková Marčeková
Profesionální Make-Up artist & Hair stylist & Skin therapy

Claudie se pohybuje od roku 1994 v showbyznysu, módní branži a filmové produkci.
Spolupracovala a stále spolupracuje s mnoha celebritami z módní, filmové i pěvecké branži doma i v zahraničí.
Byla v absolutní špičce top profesionálů a tvořila módní přehlídky, videoklipy, titulní stránky těch nejprestižnějších jmen doma i v zahraničí. Za film Válka barev byla v nominaci za výtvarný počin .

Nyní vlastní Beauty studio, kde se věnuje aromaterapii, kadeřnictví, kurzy líčení, líčení pro různé příležitosti, zážitkový pleťový rituál čerstvé a na míru vytvořenou přírodní kosmetikou, aromaterapeuticka para s ozonem pro zdraví a krásu a především manuální facelifting…

Doslova na vlastní kůži si vyzkoušíme namíchat a vyrobit směs vzácných olejů a ingrediencí , které vaši pleť vyživí, rozzáří a zalahodí i vašim smyslům.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK, AŤ ROZMAZLOVACÍ DÁMSKOU JÍZDU NEPROPÁSNETE maximální počet a kapacita je 16 žen

Přidejte se k nám "Rozmazlovací dámská jízda" je již v prodeji

22.06.2023 - 25.06.2023
21 990 Kč

Cena zahrnuje: 4 dny a ubytování 3 noci v malebných roubenkách, plná penze 3 x denně vyvážená strava z domácích, kvalitních surovin včetně nealkoholických nápojů, privátního šéfkuchaře, dokonalý servis, program pro tělo a duši, wellness procedury - solná jeskyně, masážní vířivka, sauna s krbem, jednu terapii Access Bars nebo Access Energetický Facelift, můžete si užít západ slunce z vyhřívaného venkovního sudu, Loona Dance vč. meditace....program bude pestrý podíváme se na hloubková témata našeho ženství, ale také zažijeme čistou radost se svojí vnitřní holčičkou, ranní motivace a výklad karet pro každou z vás. Venkovní kino a společné tvoření při kterém si každá z vás vytvoří svojí vlastní esenci pro svou pleť a duši. Celý areál bude privátní jen pro naši skupinu!!!! SILVERSTONE Living - Místo, kde čas plyne podle Vás malebné místo na rozhraní Krkonoš a Českého ráje KOUZELNÁ NOVINKA kategorie Amazing Places Vítěz 2022. Co není zahrnuto v ceně: doprava, alkoholické nápoje, víno, projížďka na koni, ale máme domluvenou zvýhodněnou cenu 650 Kč, léčivá solná lázeň zvýhodněná cena 850 Kč, masáž těla zvýhodněná cena 1200 Kč. Vzhledem k tomu, že již platíme zálohu dopředu v květnu, tak storno podmínky nemáme. Pokud žena zaplatí a nepojede, tak jí cena propadá, případně si může zajistit za sebe náhradu a částku si pak už vyřizuji ženy mezi sebou.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se na něco zeptat?