Metabolic Balance®

Začněte rovnováhou ve vaší výživě

Cítíte se ve své kůži? Dostává vaše tělo, co potřebuje? Je spokojené, zdravé, jak vypadá? Tělo jakožto obal naší duše nás reprezentuje. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, jak s námi mohou být spokojeni ostatní?

METABOLIC BALANCE®

Zapoměňte na dietu. Metabolic Balance® je koncept pestrého stravování na míru, jehož základem je analýza Vaší krve, zdravotního stavu a Vašich návyků. Jde o vědecky podložený, individuální a v základech jednoduchý program stravování.

Spolupracujeme přímo se zakladateli Metabolic Balance® GmbH Co. KG ISEN v Německu.

Nabídka výživových balíčků

Z čeho vycházíme

Analýza krve

V laboratoři prověřujeme hned 36 parametrů.

Zdravotní stav

Detailně zjistíme váš zdravotní stav a anamnézu.

Zvyky a návyky

Zjistíme vaše stravovací návyky, alergie, chutě.

Jak to funguje?

Tato unikátní stravovací metoda propojuje vaši osobní tělesnou chemii s patřičnou chemií potravin. V těle tak dojde k nastavení metabolické rovnováhy. Pro své fungování tělo získá všechny nezbytné živiny a minerály, které potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.


Individuální stravovací plán postavíme přímo vám na míru s ohledem na váš zdravotní, tělesný stav a vaše návyky.

Můžete docílit redukce hmotnosti?

Individuální jídelní plán obsahuje veškeré potřebné živiny a minerály, které vaše tělo pro správnou funkci potřebuje. Nehledí na potraviny přes kalorie, podíl tuků, bílkovin nebo sacharidů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím dochází k aktivaci zdravého metabolismu a podpoře přirozené produkce inzulínu.


Při dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravy, šetrně a trvale regulujete nejen svou hmotnost, ale zároveň posilujete celkovou hormonální produkci.

Proč zvolit program Metabolic Balance®?

Trvalým přechodem k vyvážené stravě, především pak v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, předcházíte onemocněním civilizačními chorobami. Současně podpoříte výkonnost a koncentraci, obnovíte zdravou tělesnou rovnováhu a zlepšíte celkovou energii. Vydatněji spíte, tělesné i psychické síly rostou - cítíte se celkově lépe, plní energie a zdraví, a to je na vás vidět.


Při dodržování programu Metabolic Balance® dochází k ochraně svalové hmoty a vaziva - odbourává se jen tuková tkáň, takže vaše pokožka bude pevná a hladká.

Možná si říkáte, zda je to pro vás vhodné?

Tato vědecká metoda úpravy stravovacích návyků je vhodná pro všechny bez rozdílu věku nebo pohlaví. Metabolic Balance® určitě vyzkoušejte, pokud:

  • Hledáte trvalé řešení problému s váhou a chcete svou hmotnost zdravě redukovat.
  • Máte zdravotní problémy způsobené nadváhou či nesprávným stravováním, jako jsou například cukrovka II. typu, revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak či porucha látkové výměny, vysoký cholesterol, pálení žáhy, alergie, problémy spojené s klimaktériem, únava, problémy se spánkem.
  • Chcete být nezávisle na věku fit, plní životního elánu a energie a v dobré fyzické kondici.

Pro koho není vhodný Metabolic Balance®:

  • děti do 8 let
  • těhotné a kojící ženy
  • jedince s těžkou poruchou činnosti ledvin nebo jater
  • jedince s intolerancí na jablko
  • lakto-ovo-vegany 
  • jedince s akutně probíhajícím onemocněním
  • psychicky labilní jedince (jedince užívající antidepresiva, antipsychotika)

PRŮBĚH PROGRAMU
Metabolic Balance®

7 důležitých kroků na cestě do vytouženého cíle.

1

Vstupní konzultace

Nejprve se objednáte na vstupní konzultaci, kterou považujeme za stěžejní výchozí bod pro úspěšné započetí naší společné cesty za vnitřní rovnováhou pomocí programu Metabolic Balance®.
2

Poznání a důvěra

Měli bychom se vzájemně poznat a navázat důvěru. Projdeme vaši tělesnou stránku, životní situaci, vaše strachy, motivaci, cíle i vizi. Změříme vás na přístroji Tanita a zjistíme váš celkový stav.
3

Analýza krve

Zajistíme vám odběr vzorku krve, který odešleme do laboratoře v Německu. Na základě prozkoumání 36 vybraných hodnot přistoupíme k sestavení individuálního plánu.
4

Start programu

Váš individuální plán zpracujeme do 48 hodin od odběru. Domluvíme si schůzku, kde vám podrobně vysvětlíme celý program. Od nás obdržíte jídelní plán, motivační kartičku a léčivý kámen.
5

První kontrola

Ideálně po 14 dnech se společně setkáme. Kromě měření a vyhodnocení výsledků si probereme vaše pocity. Projdeme také jídelníček a obdržíte od nás sadu receptů a užitečných tipů.
6

Průběžné měření

Minimálně jednou za měsíc se sejdeme, kvůli měření a udržení kontaktu a odhodlání. Vždy od nás dostanete nové tipy, rady a motivaci. Těšit se můžete také na masáž hlavy Access Bars.
7

Dosažení cíle

Gratulujeme. Každý úspěch je třeba oslavit. Dostali jste se tam, kde jste chtěli být, a my vám za to dáme metabolickou kuchařku, tipy a rady, jak program udržet i nadále. Protože zde vaše cesta nekončí.

Využít můžete také služeb profesionální vizážistky, která vám poradí, jak se v novém těle, co nejlépe cítit a v čem budete vypadat dobře.

VÝŽIVOVÉ PROGRAMY
Metabolic Balance®

Vyberte si z 5 základních výživových programů nebo online hubnoucí výzvu

Skupinový program
“Hubnutí s nadšením”
Délka programu
2 měsíce
14 990 Kč
Více o programu
Individuální program
“Otevři se novým myšlenkám”
Délka programu
3 měsíce
16 990 Kč
Více o programu
Individuální program
“Dej životu vyrovnanost a lásku”
Délka programu
6 měsíců
24 990 Kč
Více o programu
Individuální program
“Naplň své sny”
Délka programu
9 měsíců
34 990 Kč
Více o programu
Individuální program
“Najdi cestu k čisté duši”
Délka programu
12 měsíců
44 990 Kč
Více o programu
Skupinový program
“Ve skupině vzniká větší síla změny”
Délka programu
3 měsíce
24 990 Kč
Více o programu

NEVÍTE, KDE ZAČÍT?

Jaký výživový program zvolit, aby Vaše cesta k vytouženému cíli byla co nejúspěšnější? To je otázka, kterou si nyní kladete?

Na to máme jednoduchou odpověď. Domluvte si s námi úvodní konzultaci, na základě které Vám vybereme program šitý přesně na míru.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.