Blog

Inspirujte se články z Království Duše

Přečtěte si to nejzajímavější z Království Duše. Píšeme články a publikujeme novinky. Buďte s námi v obraze a inspirujte se.

06.06.2022

Rodina jako kotva našich životů

Rodina, tak malé slůvko, které toho v sobě ukrývá tolik. Od narození až do doby, kdy odrůstáme dětským dupačkám, se stává pro nás celičkým světem. 

17.05.2022

Mužské a ženské principy? V každém z nás je od každého kousek.

Možná že vám v dětství doma říkali: „tys měla být kluk." Nebo vás v dospělosti okolí pomluvilo s tím, že se chováte jako „babochlap.“ 

22.04.2022

Potlesk pro konečník, který nás zbavuje všeho zlého…

Písní, které opěvují srdce, jsou statisíce. Najdeme i ty, které obdivují krásný tvar uší, rtů. Napsal ale někdy někdo: „miluji svůj konečník?“ Dobře, miluji zrovna ne, tak aspoň: „děkuji ti, za to že jsi.“ Nejspíš ne.

08.04.2022

(Ne) uctívaný penis: symbol štěstí nebo zvrácenosti?

Prohlédli jste si někdy pořádně v reálu nebo na fotografiích řecké antické ztvárnění mužů? Pokud ano, asi vám neunikla jedna drobnost. Myšleno doslova.

29.03.2022

Menopauza otevírá dveře do nového života

Vzpomenete si, že by se vaše matka nebo dokonce babička s vámi bavily o tom, jak u nich probíhalo loučení s mládím? Stěžovaly si na návaly horka, na to, že jim je smutno víc než obvykle, že nemohou spát? 

10.03.2022

Moje milá prsa

rozhodla jsem vám i za ostatní ženy napsat veřejný dopis. Zasloužíte si totiž mnohem větší pozornost, než je ta, která se vám věnuje. (Porno snímky se nepočítají) 

18.02.2022

Všechny rozkoše života…

Co ale vlastně víme o rozkoši? Že jde o fyzický pocit, který máme spojený se sexem. Anebo ještě něco navíc?

 

 

 

08.02.2022

Sex je náš životabudič

„Sex je součástí přírody. Jdu s přírodou!“ Podobná prohlášení nám v současnosti připadají skoro banální.

Dámská jízda